Eve Geldim Çok Açım 5 Liraya Tıka Basa Doymak İstiyorum | Bu Eti Bitiren Çıkmayacak mı?- Nurselin Mutfağı Videolu Yemek Tarifleri - Nurselinnefismutfagi.com
Eve Geldim Çok Açım 5 Liraya Tıka Basa Doymak İstiyorum | Bu Eti Bitiren Çıkmayacak mı?- Nurselin Mutfağı Videolu Yemek Tarifleri - Nurselinnefismutfagi.com " /> " /> 4 PT50M PT31M PT81M
339
    Nurselin Mutfağı, Videolu Yemek Tarifleri, Denenmiş Videolu Yemek Tarifleri
    Nurselin Mutfağı, Videolu Yemek Tarifleri, Denenmiş Videolu Yemek Tarifleri
    Nurselin Mutfağı, Videolu Yemek Tarifleri, Denenmiş Videolu Yemek Tarifleri

Eve Geldim Çok Açım 5 Liraya Tıka Basa Doymak İstiyorum | Bu Eti Bitiren Çıkmayacak mı?

Bir Yemek İste kanalımın bu videosunda Zonguldak Devrek'e geldik. tarifini bulabilirsiniz. Öğrenci arkadaşlarım için hem sağlıklı hem pratik bir yemek yapacağız. Doyurucu bir tavuk dürüm tarifi ile iyi seyirler. Tavuk dürüm tarifi gibi önerilerinizi yorum olarak yazıp daha sonraki videolarım için bana ilham olabilirsiniz.Videolarımı kaçırmamak için kanalıma abone olun ⏩ http://bit.ly/biryemekiste

Sosyal Medya
Instagram: https://www.instagram.com/biryemekiste/

Eve Geldim Çok Açım 5 Liraya Tıka Basa Doymak İstiyorum | Bu Eti Bitiren Çıkmayacak mı videomu beğendiyseniz kanalımdaki ilginizi çekebilecek olan diğer videolar:

Her Kahvaltıda Yapmak İsteyeceksin | Patates Pizza Tarifi
https://youtu.be/32q8S5MAKOas

Pizza Peynir Şelalesi
https://youtu.be/vlZ6apL46F0

Bazlamadan Kolay Pizza
https://youtu.be/h-0zdwQzqPc

Evde Nugget Nasıl Yapılır
https://youtu.be/PNiTmHv_WNo

Çıtır Tavuk Tarifi
https://youtu.be/EwuKv3R_d7U

Cipse Alternatif Çıtır Atıştırmalık
https://youtu.be/76YVLsYOXpI

Yağsız, Fırında Patates Kızartması Ve İki Sos
https://youtu.be/YMm7-4kGgZE

Eve Geldim Çok Açım 5 Liraya Tıka Basa Doymak İstiyorum | Bu Eti Bitiren Çıkmayacak mı dışında kanalımda başka neler yer alıyor derseniz:

Adım Suat Durmuş. Mesleğim otomotiv. Yemek mi Hiç alakam yok, ne aşçıyım ne de lokantam var. Uzun yıllardır yaptığım yemekleri artık paylaşıyorum.

Aslında ağzımızı sulandıran yemekleri evde de yapabileceğimizi göstermek amacım. Bu kanalın farkı elimden geldiğince her yorumu cevaplayarak sizlerle bildiklerimi paylaşmak.
Her gün ama en geç iki günde bir video tabi bu tempoya ayak uydurabilirsem. Tek yapacağın abone olmak ve yorumda istediğin yemeği yazmak. Sonra yaslan koltuğa ve izle.